Obsluha stroja dostáva nepríjemné elektrické výboje?

Obsluha stroja dostáva nepríjemné elektrické výboje?

 

Technické zadanie:
Vo firme, ktorá vyrába plastové fólie, vznikal na fólii veľký elektrický náboj a statická elektrina, ktorá presahovala 200kV. Vplyvom elektrického náboja obsluha linky dostávala nepríjemné a nebezpečné elektrické výboje. Na  linke je veľké množstvo točivých dielov stroja, kde hrozilo veľké nebezpečenstvo úrazu vplyvom výboja a následnej obrannej reakcie zamestnanca.

Riešenie:
Well automation s.r.o. dodala kompletné riešenie „na kľúč“ – nainštalovala do existujúcej výrobnej linky ionizačné lišty FRASER Anti- Static typ 3024F na odstránenie elektrického náboja z materiálu. Lišty zabezpečujú efektívne odstraňovanie veľmi veľkého statického náboja.

Získaný úžitok:
Riešenie splnilo zákazníkove očakávania, obsluha nedostáva elektrické výboje, a tým sa zakazníkovi zvýšila bezpečnosť procesu.

Kontaktujte nás ešte dnes. Žiadajte si návštevu nášho projektového manažéra, žiadajte si ďalšie informácie e-mailom na adrese: marketing@wellautomation.sk alebo telefonicky: 00421 48 415 26 78. Radi Vám pomôžeme vlastniť a používať technológie presne podľa zadania pre váš zisk a produktivitu.

No Comments

Post A Comment