Doprava a platba

Doprava a platba

Cena za dopravu a poštovné

 

Cena za dopravu prostredníctvom Direct Parcel Distribution SK s.r.o. je 8,40 € vrátane DPH (7,00 € bez DPH).

Ak Vaša objednávka presiahne hodnotu 360,- € vrátane DPH (300 € bez DPH), nebudú Vám spoločnosťou Well automation s.r.o. účtované žiadne ďalšie poplatky za dopravu. A to ani v prípade, že zásielka bude rozdelená do viacerých balíkov.

V prípade nadrozmerných zásielok a lineárnych snímačov polohy účtujeme balné a dopravné podľa údajov od výrobcu.

 

Platba

 

    Dobierka – je to forma zásielky realizovaná spoločnosťou DPD. Kúpnu cenu v hodnote zásielky prevezme kuriér pri doručení balíka. Každú dobierku máme spoplatnenú sumou 2,40 € vrátane DPH (2,00 € bez DPH)

    Platba bankovým prevodom

    Online bankové prevody cez internetbanking

    Platba kartou cez Trustpay

 

 

Termín dodania

 

Zásielka Vám bude doručená prostredníctvom spoločnosti Direct Parcel Distribution SK s.r.o. (DPD) do 1 pracovného dňa na Vami uvedenú adresu, ak je tovar v sklade Well automation s.r.o.

Objednávky prijaté do 13:00 expedujeme obvykle ešte v ten istý deň, ak je tovar v sklade Well automation s.r.o.

Ak je tovar nie je v sklade Well automation s.r.o. a je v sklade u výrobcu, váš termín dodania je doba dodania od výrobcu plus 1 deň.

Ak tovar nie je v sklade Well automation s.r.o. a nie je v sklade u výrobcu, termín dodania oznámime pri dopyte alebo pri potvrdení prijatia objednávky.

 

POZNÁMKA! Uvedený dodací termín je iba aproximáciou vychádzajúcou zo štatistiky realizovanej dopravy. Vo výnimočných prípadoch môže byť termín dopravy predĺžený.