Vytvorte si zisk za zlomok z ceny novej baliacej linky CFS STAR2-HS.

Vytvorte si zisk za zlomok z ceny novej baliacej linky CFS STAR2-HS.

Zabaľte stovky až tisíce kg syra, salámy za smenu.

Automatický hlbokotvárny (thermoforming) stroj CFS STAR2-HS špeciálne navrhnutý na balenie s vákuom tepelne uzavretom formáte alebo s upravenou atmosférou, aby sa dosiahla dokonalejšia konzervácia, vyššia kvalita zabalenia, dlhšia trvanlivosť, a jednoduché skladovanie. Automaticky vykonáva cyklus MAP, termotesnenie a vstrekovanie plynu, dokonalé orezanie fólie a automatický zber fólie. Stroj je veľmi rýchly a efektívny. Ideálny na balenie mäsových výrobkov, rýb, syrov, atď.

TECHNICKÉ PARAMETRE:

Rozmery DxŠxV m: 4,8×1,3×2,5. Pracovná výška: 930 mm. Hmotnosť: 2900 kg.
Materiál: nehrdzavejúca oceľ.
Vákuové čerpadlo Busch s výkonom 160 m3/h.

Dodávka obsahuje 2 druhy foriem:

1 – pre 1/2 GN nádoby, 2 podnosy na tesniacu formu (rozmery zváracej plochy pre lisovanie 2 nádob naraz (1/2 GN): 260 x 320 mm. Plocha tesnenia má rozmer 700 x 300 mm.).
2 – pre 1/4 GN nádoby 5 podnosov na tesniacu matricu. Rozmery zváracej plochy pre lisovanie 5 nádob naraz (1/4GN): 150 x 230 mm x 65 mm alebo výška 35 mm. Plocha tesnenia má rozmer 930 x 300 mm.

Zariadenie je kompletne repasované technickou službou GEA (CFS). Vysoká kvalita stroja a skvelý výkon z hľadiska rýchlosti a spoľahlivosti.
Cena pre vás (zlomok novej ceny): na dopyt*.
*Možnosť dodať s montážou a uvedením do prevádzky.

Well automation s.r.o. vám dodá, nainštaluje, naprogramuje a zabezpečí všetko potrebné pre vysokú kvalitu vašich výrobkov.

Žiadajte si cenovú ponuku na komplet aj s montážou ešte dnes na: marketing@wellautomation.sk alebo telefonicky: 048 4152 678.
Radi Vám pomôžeme vlastniť a používať technológie presne podľa zadania pre váš zisk a produktivitu.